slogan7-al

31 Maj, Tiranë/Workshop. Dëmtimi i medullës spinale: një sfidë e shumëanshme për një patologji komplekse.

Titulli i aktivitetit: 31 Maj, Tiranë/Workshop. Dëmtimi i medullës spinale: një sfidë e shumëanshme për një patologji komplekse. 
Data e zhvillimit:

31.05.2014

Vendi i organizimit: UZKM, Tiranë
Organizatori/ofruesi: MSH dhe ISCoS (International Spine Cord Society)
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. cel: 355673080592
Kategoria e  pjesëmarresve

Mjek neurolog, neurokirurg, ortoped, reanimator, urolog, pediatër, psikiatër

Infermier

Menaxher/drejtor

Fizioterapist

Kreditet: 8