slogan7-al

26 Prill, Maqedoni/Konferencë. Mjeksia Bashkëkohore dhe zhvillimi i saj në trevat shqipfolëse.

Titulli i aktivitetit: 26 Prill, Maqedoni/Konferencë. Mjeksia Bashkëkohore dhe zhvillimi i saj në trevat shqipfolëse 
Data e zhvillimit:

26.04.2014

Vendi i organizimit: Tetovë, Maqedoni
Organizatori/ofruesi: Fakulteti i shkencave mjeksore teknike
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. cel: 355672089641
Kategoria e  pjesëmarresve

Mjek

Infermier

Kreditet: 6