slogan7-al

25-26 Prill, Tiranë/Kongres. Patologjitë e Kolonës Vertebrale dhe të Legenit. Diagnoza dhe Trajtimi.

Titulli i aktivitetit: 25-26 Prill, Tiranë/Kongres. Patologjitë e Kolonës Vertebrale dhe të Legenit. Diagnoza dhe Trajtimi.
Data e zhvillimit:

25-26.04.2014

Vendi i organizimit: UNIZKM
Organizatori/ofruesi: Qendra e rehabilitimit dhe mjeksisë sportive ZKM.
Kontakte:

E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. , Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

cel: 355682726172

Kategoria e  pjesëmarresve Mjek ortoped, fizioterapist, pediatër
Kreditet: 15