slogan7-al

29-30 Mars, Tiranë/Trajnim. Taping :Nga aplikimi tek efektet terapeutike.

Titulli i aktivitetit: 29-30 Mars, Tiranë/Trajnim. Taping :Nga aplikimi tek efektet terapeutike
Data e zhvillimit: 29-30.03.2014
Vendi i organizimit: Qendra e rehabilitimit dhe mjekësisë sportive ZKM
Organizatori/ofruesi: Qendra e rehabilitimit dhe mjekësisë sportive ZKM
Kontakte: Cel: 355 682726172
E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Fizioterapist
Kreditet: 13