slogan7-al

20 Shkurt/Konferencë, Urtikaria dhe Angioedema.

Titulli i aktivitetit: 20 Shkurt/Konferencë, Urtikaria dhe Angioedema.
Data e zhvillimit:

20.02.2014

Vendi i organizimit: Spitali Salus
Organizatori/ofruesi: Spitali Salus
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.   tel: 355 662053180
Kategoria e  pjesëmarresve

Mjek i përgjithëshm

Mjek specialist

Kreditet: 4