slogan7-al

25 Janar/Durrës ,Trajnim për parandalimin, zbulimin e hershëm , trajtimin dhe ndjekjes së personave me diabet mellitus.

Titulli i aktivitetit:

25 Janar/Durrës ,Trajnim për parandalimin, zbulimin e hershëm , trajtimin dhe ndjekjes së personave me diabet mellitus.

Data e zhvillimit:

25.1.2014

Vendi i organizimit:

Qendra Telemjeksisë, Spitali Rajonal Durrës

Organizatori/ofruesi:

Shoqata e Diabetit në Shqipëri

Kontakt

E-mail:Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.  tel:355692051742

Kategoria e pjesëmarrësve:

Mjek

Infermier

Kreditet:

5