slogan7-al

17 Janar / Tirane, Takime Shkencore II.

Titulli i aktivitetit: 17 Janar / Tirane, Takime Shkencore II
Data e zhvillimit:

17.1.2014 - 14.3.2014 (çdo të premte)

Vendi i organizimit: Tiranë
Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqipëtare e Alergologjisë dhe Imunologjisë Klinike
Kontakte: email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. cel: 0692121652
Kategoria e  pjesëmarresve

Mjek, Alergolog, imunolog, pneumo-alergolog

Kreditet: 27