slogan7-al

10-13 Janar 2014, Tirane/Trajnim teoriko-praktik mbi terapine manuale.

Titulli i aktivitetit:

10-13 Janar 2014, Tirane/Trajnim teoriko-praktik mbi terapine manuale

Data e zhvillimit:

10-13.01.2014

Vendi i organizimit:

Tiranë

Organizatori/ofruesi:

Qendra e Rehabilitimit dhe Mjekësisë Sportive

Kontakt

e-mail: Agron Halili

Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve:

Mjek, fizioterapist

Kreditet:

23