slogan7-al

24 Nëntor, Trajnim “Aftësitë komunikuese në kujdesin shëndetësor parësor”

Titulli i aktivitetit:  24 Nëntor, Trajnim “Aftësitë komunikuese në kujdesin shëndetësor parësor”
Data e zhvillimit: 24.11.2012
Vendi i organizimit: DRSKSH/Vlorë
Organizatori/ofruesi: Shoqata Kombëtare e Shëndetit Publik
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Farmacist
Qëllimi i aktivitetit: Rritja e cilësisë së farmacistëve për të ofruar një kujdes sa më cilësor dhe për të përmbushur nevojat e pacientëve
Kreditet: 24

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5