slogan7-al

19 Dhjetor, Tirane “Shfaqjet dermatologjike te semundjeve pediatrike dhe trajtimi i tyre"

Titulli i aktivitetit:

19 Dhjetor, Tirane “Shfaqjet dermatologjike te semundjeve pediatrike dhe trajtimi i tyre" 

Data e zhvillimit:

19.12.2013

Vendi i organizimit:

Hotel Mondial

Organizatori/ofruesi:

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Kontakt

E-mail:  Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Tel:0692097817

Kategoria e pjesëmarrësve:

Pediatër

Kreditet:

4 kredite