slogan7-al

07 Dhjetor, Diber /Rritja e kapaciteteveve te MP: Anemia dhe Ndryshimet ne gjakun periferik

Titulli i aktivitetit

07 Dhjetor, Diber/Rritja e kapaciteteveve te MP: Anemia dhe Ndryshimet ne gjakun periferik

Data e zhvillimit:

07/12/2013

Vendi i organizimit:

Hotel Veri, Berat

Organizatori/ofruesi:

Shoqata Kombëtare e Shëndetit Publik 

Kontakt

Tel: 0692175193 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve

Mjekë të përgjithshëm /mjekë të familjes

Kreditet:

4