slogan7-al

14 Dhjetor, Gjirokaster/ Kursi i edukimit për hipertensionin arterial dhe risku kardiovaskular Moduli V.

Titulli i aktivitetit:

14 Dhjetor, Gjirokaster / Kursi i edukimit për hipertensionin arterial dhe risku kardiovaskular Moduli V. 

Data e zhvillimit:

14.12.2013

Vendi i organizimit:

Hotel Çajupi, Gjirokaster

Organizatori/ofruesi:

Shoqata Shqipëtare e Hipertensionit

Kontakt

Tel 0682063967

E-mail: aKjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve:

Mjek

Kardiolog

Nefrolog

Kreditet:

3