slogan7-al

26 Tetor, Elbasan/ Kursi i edukimit për Hipertensionin arterial dhe risku kardiovaskular.

Titulli i aktivitetit:

26 Tetor, Elbasan/ Kursi i edukimit për Hipertensionin arterial dhe risku kardiovaskular

Data e zhvillimit:

26/10/2013

Vendi i organizimit:

Elbasan

Organizatori/ofruesi:

Shoqata Shqiptare e Hipertensionit

Kontakt

E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve:

Mjek Familje

Kardiolog

Nefrolog

Specialitete të tjera të sëmundjeve të brendshme

Kreditet:

3