slogan7-al

14 Shtator, Lezhë. Kursi i edukimit për hipertensionin arterial dhe risku kardiovaskular. Moduli IV

Titulli i aktivitetit:

 14 Shtator, Lezhë. Kursi i edukimit për hipertensionin arterial dhe risku kardiovaskular. Moduli IV. 

Data e zhvillimit:

14.09.2013

Vendi i organizimit:

Lezhë

Organizatori/ofruesi:

Shoqata Shqipëtare e Hipertensionit

Kontakt

Tel 0682063967

E-mail: aKjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

 

Kategoria e pjesëmarrësve:

Mjek ,Kardiolog ,Nefrolog.

Qëllimi i aktivitetit:

Te njohim mjeket me mekanizmat e kesaj semundje ,fispatologjine dhe udherrefyesit me te fundit per ket e semundje dhe rriskun qe sjell ajo.

Kreditet:

3