slogan7-al

18 Shtator, Ekokardiografia Transezofagale

Titulli i aktivitetit

18 Shtator, Ekokardiografia Transezofagale. 

Data e zhvillimit:

18.09.2013

Vendi i organizimit:

Hotel Tirana International, blue room

Organizatori/ofruesi:

Spitali Amerikan

Kontakt

0682006556 Email:Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve

Mjeke kardiologe, kardiokirurg, anestezist

Qëllimi i aktivitetit:

Prezantimi i specialisteve anesteziologe dhe kardiologe me metoden Ekokardiografi Transezofagale, ekzaminim dhe diagnostikimi i sakte i semundjeve te zemres

Kreditet:

15