slogan7-al

30 Maj, Trajnim “Çrregullimet e gjumit, parandalimi, zbulimi i hershëm dhe trajtimi”

Titulli i aktivitetit:

30 Maj, Trajnim “Çrregullimet e gjumit, parandalimi, zbulimi i hershëm dhe trajtimi” 

Data e zhvillimit:

30.05.2013

Çdo të premte Qershor-Korrik

Vendi i organizimit:

Tiranë, Durrës, Vlorë, Korçë, Shkodër, Elbasan

Organizatori/ofruesi:

Shoqata e Mjekëve Specialistë të Shqipërisë

Kontakt

E-mail:  Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve:

Mjek

Qëllimi i aktivitetit:

Formimi professional (ndërtim kapacitetesh) i Mjekut të Familjers Qendrave Shëndetësore, në funskion të parandalimit , kapjes dhe trajtimit të çrregullimeve të gjumit  në komunitet.

Kreditet:

4