slogan7-al

21 Prill, Berat/ Trajnim “Terapia Gjenike dhe Vaksinimi”

 

Titulli i aktivitetit:

21 Prill, Berat/Trajnim “Terapia Gjenike dhe Vaksinimi”

Data e zhvillimit:

21.04.2013

Vendi i organizimit:

Berat

Organizatori/ofruesi:

Shoqata Kombëtare e Shëndetit Publik

Kontakt

E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve:

Farmacist

Qëllimi i aktivitetit:

Rritja e cilësisë së farmacistëve për të ofruar një kujdes sa më cilësor dhe për të përmbushur nevojat e pacientëve

Kreditet:

6