slogan7-al

13 Mars, Trajnim “Marrëdhëniet me publikun në institucionet shëndetësore”,

Titulli i aktivitetit: 13 Mars, Trajnim “Marrëdhëniet me publikun në institucionet shëndetësore”
Data e zhvillimit: 13.03.2013
Vendi i organizimit: Tiranë
Organizatori/ofruesi: USAID
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Mjek
Infermier
Menaxher/Drejtor
Qëllimi i aktivitetit: Trajnimi synon ndërtimin dhe zhvillimin e kapaciteteve publike në institucione shëndetësore.
Kreditet: 12

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5