slogan7-al

15-16 Shkurt, Konferencë “Kurs Kurrikulumi në Ortopedinë Pediatrike "

Titulli i aktivitetit: 15-16 Shkurt, Konferencë “Kurs Kurrikulumi në Ortopedinë Pediatrike"
Data e zhvillimit: 15-16.02.2013
Vendi i organizimit: Tirana International Hotel
Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare e Ortopedisë dhe Traumatologjisë
Kontakte: Dr. Edvin Selmani
E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Mjek Ortopedik
Pediatër
Neonatolog
Teknik Gipsi
Qëllimi i aktivitetit: Prezantimi i pjesëmarrësve me metodat bashkëkohore të diagnoses dhe trajtimit të sëmundjeve më të shpeshta në praktikën ortopedike pediatrike.
Kreditet: 14

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5