slogan7-al

16 nentor - 18 dhjetor 2021, Durres/ Trajnim “Menaxhimi i HTA ne Kujedin Shendetesor Paresor”

Titulli i aktivitetit: 16 nentor - 18 dhjetor 2021, Durres/ Trajnim “Menaxhimi i HTA ne Kujedin Shendetesor Paresor”

Data e zhvillimit: 16 prill 2022

Vendi i organizimit: QSH nr.5 Durres

Organizatori/ofruesi: QSH nr.5 Durres

Kontakte: Tel: 0692373035 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek dhe infermiere

Kreditet : 10