slogan7-al

28 janar - 23 dhjetor 2021 QSH Vore/ Trajnim ”Edukim ne vazhdim per stafin QSH Vore"

Titulli i aktivitetit: 28 janar - 23 dhjetor 2021 QSH Vore/ Trajnim ”Edukim ne vazhdim per stafin QSH Vore"

Data e zhvillimit: 28 janar - 23 dhjetor 2021

Vendi i organizimit: QSH Vore

Organizatori/ofruesi: QSH Vore

Kontakte: Tel: 0694609492 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek dhe infermiere te QSH Vore

Kreditet : 20