slogan7-al

24-25 nentor 2021,online “Restaurimet direkte dhe indirekte”.

Titulli i aktivitetit: 24-25 nentor 2021,online “Restaurimet direkte dhe indirekte”.

Data e zhvillimit: 24-25 nentor 2021

Vendi i organizimit: online

Organizatori/ofruesi: Urdhri Stomatologut Shqiperise

Kontakte:Tel: 0695231259 Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Stomatologe

Kreditet : 12