slogan7-al

25 - 26 dhjetor 2021 Tirane/ Trajnim “Survejanca e Hepatiteve Virale ne Shqiperi"

Titulli i aktivitetit: 25 - 26 dhjetor 2021 Tirane/ Trajnim “Survejanca e Hepatiteve Virale ne Shqiperi"

Data e zhvillimit: 25 - 26dhjetor 2021

Vendi i organizimit: Tirane, Hotel Sokrat

Organizatori/ofruesi: Qendra Shqiptare e Epidemiologeve te Territorit dhe Shendetit Komunitar

Kontakte: Tel: 0692810234 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjeke, Infermier, Menaxher/Drejtor, Dentist, Farmacist

Kreditet : 10