slogan7-al

18 - 19 dhjetor 2021/ Tirane/“Emergjencat mjekesore dhe ndihma e pare “

Titulli i aktivitetit: 18 - 19 dhjetor 2021/ Tirane/“Emergjencat mjekesore dhe ndihma e pare “

Data e zhvillimit: 18 - 19 dhjetor 2021

Vendi i organizimit: Tirane, Qendra e trajnimit te Kryqit te Kuq

Organizatori/ofruesi: Kryqi i Kuq Shqiptar

Kontakte: Tel: 0692304540 E-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier, Farmacist, Dentist, Menaxher /Drejtor

Kreditet : 15.6