slogan7-al

5 - 6 nentor 2021 online “Stresi post-traumatik tek femijet dhe te rriturit.“

Titulli i aktivitetit: 5 - 6 nentor 2021 online “Stresi post-traumatik tek femijet dhe te rriturit.“

Data e zhvillimit: 5 - 6 nentor 2021

Vendi i organizimit: online

Organizatori/ofruesi: CBT & SCHEMA THERAPY ALBANIA

Kontakte: Tel: 0676323444 Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, infermier, farmacist

Kreditet : 10