slogan7-al

29 tetor 2021, Masterklas online “Sfidat ne menaxhimin dhe parandalimin e kancerit te gjirit”.

Titulli i aktivitetit: 29 tetor 2021, Masterklas online “Sfidat ne menaxhimin dhe parandalimin e kancerit te gjirit”.

Data e zhvillimit: 29 tetor 2021

Vendi i organizimit: online

Organizatori/ofruesi: AMEA

Kontakte: Tel: 0684932151/0684032151 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: mjek te pergjithshem, onkologe, kirurge, anatomo-patologe, radiologe, mjek urgjence, farmaciste dhe infermiere

Kreditet : 5