slogan7-al

9 - 10 tetor 2021, Shkoder/ Trajnim ”COVID 19, problematikat, sfidat dhe menaxhimi i tyre”

Titulli i aktivitetit: 9 - 10 tetor 2021, Shkoder/ Trajnim ”COVID 19, problematikat, sfidat dhe menaxhimi i tyre”

Data e zhvillimit: 9 - 10 tetor 2021

Vendi i organizimit: Shkoder

Organizatori/ofruesi: Zeri i komunitetit per shendetin

Kontakte: Tel: 0685483018 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek,Infermier,Farmacist, Dentist, Menaxher/Drejtor

Kreditet : 12