slogan7-al

31 korrik 2021, online/ Trajnim “Impotenca dhe crregullimet seksuale te meshkujve”

Titulli i aktivitetit: 31 korrik 2021, online/ Trajnim “Impotenca dhe crregullimet seksuale te meshkujve”

Data e zhvillimit: 31 korrik 2021

Vendi i organizimit: online

Organizatori/ofruesi: Shoqata Kombëtare e Shëndetit Publik

Kontakte: Tel: 0694445985 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier, Dentist, Farmaciste

Kreditet : 3