slogan7-al

1 mars - 29 prill 2021 Elbasan/Trajnim “Grup Kolegesh mjeke dhe infermiere; Menaxhimi ne kujdesin shendetesor paresor i pacienteve me Covid 19”.

Titulli i aktivitetit: 1 mars - 29 prill 2021 Elbasan/Trajnim “Grup Kolegesh mjeke dhe infermiere; Menaxhimi ne kujdesin shendetesor paresor i pacienteve me Covid 19”.

Data e zhvillimit: 1 mars - 29 prill 2021

Vendi i organizimit: QSH nr 3 Elbasan

Organizatori/ofruesi: QSH nr 3 Elbasan

Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier

Kreditet : 13