slogan7-al

9 qershor 2021 , online / Trajnim “Covid 19 tek shtatzanat dhe foshnjat. Kujdesi ne parandalimin dhe trajtimi”

Titulli i aktivitetit: 9 qershor 2021 , online / Trajnim “Covid 19 tek shtatzanat dhe foshnjat. Kujdesi ne parandalimin dhe trajtimi”

Data e zhvillimit: 9 qershor 2021

Vendi i organizimit: online

Organizatori/ofruesi: Shoqata Kombëtare e Shëndetit Publik

Kontakte: Tel: 0694445985 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek te pergjithshem dhe specialiste infermiere, mami

Kreditet : 3