slogan7-al

8 - 12 maj 2021 Trajnim/ “Protokollet e rehabilitimit të patologjive Ortopedike ”

Titulli i aktivitetit: 8 - 12 maj 2021 Trajnim/ “Protokollet e rehabilitimit të patologjive Ortopedike ”

Data e zhvillimit: 8 - 12 maj 2021

Vendi i organizimit: Fondacioni Rehabilitation dhe TRE-KA

\Organizatori/ofruesi: TRE-KA

Kontakte: Tel: 0696087652 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Fizioterapist

Kreditet : 15