slogan7-al

15 maj 2021, Korce ”Rritja e njohurive dhe ndergjegjesimit midis profesionisteve te shendetit per vaksinimin pediatrik”.

Titulli i aktivitetit: 15 maj 2021, Korce ”Rritja e njohurive dhe ndergjegjesimit midis profesionisteve te shendetit per vaksinimin pediatrik”.

Data e zhvillimit: 15 maj 2021

Vendi i organizimit: Korce

Organizatori/ofruesi: Shoqata e Pediatrise Shqiptare

Kontakte: Tel: 0674039581 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier

Kreditet : 4