slogan7-al

8 - 9 maj 2021 online / Trajnim “Ndihma e shpejte dhe menaxhimi i rasteve te ndryshme“

Titulli i aktivitetit: 8 - 9 maj 2021 online / Trajnim “Ndihma e shpejte dhe menaxhimi i rasteve te ndryshme“

Data e zhvillimit: 8 - 9 maj 2021

Vendi i organizimit: online

Organizatori/ofruesi: Universiteti Barleti

Kontakte: Tel: 0697063488 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier

Kreditet : 6