slogan7-al

10 prill 2021 online/ Trajnim “Plaget, klasifikimi dhe trajtimi i tyre “

Titulli i aktivitetit: 10 prill 2021 Tirane / Trajnim “ Plaget, klasifikimi dhe trajtimi i tyre “

Data e zhvillimit: 10 prill 2021

Vendi i organizimit: online

Organizatori/ofruesi: Universiteti Barleti

Kontakte: Tel: 0697063488 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier

Kreditet : 6