slogan7-al

26, 27, 28 mars 2021 online “Crregullime psikologjike tek femijet dhe adoleshentet.“

Titulli i aktivitetit: 26, 27, 28 mars 2021 online “Crregullime psikologjike tek femijet dhe adoleshentet.“

Data e zhvillimit: 26, 27, 28 mars 2021

Vendi i organizimit: online

Organizatori/ofruesi: Instituti Shërbimeve Psikologjike për Komunitetin

Kontakte: Tel: 0676323444 Email:Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, infermier, dentist, farmacist

Kreditet : 11