slogan7-al

9-10 prill, 2021, Elbasan /Trajnim “Menaxhimi Infermieror ne trauma dhe politrauma. Aftesimi teoriko-praktik”.

Titulli i aktivitetit: 9-10 prill, 2021, Elbasan /Trajnim “Menaxhimi Infermieror ne trauma dhe politrauma. Aftesimi teoriko-praktik”.

Data e zhvillimit: 9-10 prill 2021

Vendi i organizimit: Qendra Spitalore Elbasan

Organizatori/ofruesi: Urdhri i Infermierit

Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermier

Kreditet : 10