slogan7-al

Prill-Dhjetor, Trajnime për mjekë dhe infermierë të shërbimit parësor dhe terciar,

Titulli i aktivitetit: Prill-Dhjetor, Trajnime për mjekë dhe infermierë të shërbimit parësor dhe terciar
Data e zhvillimit: Prill-Dhjetor 2012
Vendi i organizimit: Zyrat Shtetërore të DRSH-Berat
Organizatori/ofruesi: Drejtoria Rajonale e Shëndetësisë Berat
Kontakte: Marsela Stavri
E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Mjek Familje
Infermier
Qëllimi i aktivitetit: Rritja e njohurive të nivelit tekniko-profesional të mjekëve të familjes dhe të infermierëve të shërbimit parësor dhe terciar.
Kreditet: 44

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5