slogan7-al

21 Mars, Trajnim “Prezantimi i problemeve fizike dhe mendore të njerëzve me aftësi të kufizuara intelektuale”

Titulli i aktivitetit: 21 Mars, Trajnim “Prezantimi i problemeve  fizike dhe mendore të  njerëzve me aftësi të kufizuara intelektuale”
Data e zhvillimit: 21.03.2012
Vendi i organizimit: Elbasan
Organizatori/ofruesi: Prime
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Mjek Psikiatër
Qëllimi i aktivitetit: Diskutimi në përgjithësi i problemeve tek njerëzit me aftësi të  kufizuar intelektuale.
Kreditet: 5

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5