slogan7-al

9-10 Nëntor, Kongresi i kirurgjisë OMF,

Titulli i aktivitetit: 9-10 Nëntor, Kongresi i kirurgjisë OMF
Data e zhvillimit: 9-10.11.2012
Vendi i organizimit: Hotel Tirana International
Organizatori/ofruesi: Shoqata e Kirurgëve OMF
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Mjek
Dentist
Qëllimi i aktivitetit: Shkëmbimi i përvojës dhe zhvillimeve të reja në fushën e kirurgjisë OMF
Kreditet: 7

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5