slogan7-al

23 Qershor, Konferenca e I e specialiteteve Nr 2, Tiranë,

Titulli i aktivitetit: 23 Qershor,  Konferenca e I e specialiteteve Nr 2, Tiranë
Data e zhvillimit: 23.06.2012
Vendi i organizimit: Hotel “Mondial”, Salla “Dea”
Organizatori/ofruesi: Poliklinika e Specialiteteve Nr 2
Kontakte: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Mjek
Qëllimi i aktivitetit: Në kuadër të kualifikimit të mjekëve specialist dhe mjekëve të familjes dhe bashkëpunimi i ngushtë midis tyre.
Kreditet: 6

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5