slogan7-al

25-27 Maj, Trajnim për Trajnerët “Leonardo EURACT :Kurs për trajnerë në Mjekësi Familje”,

Titulli i aktivitetit: 25-27 Maj, Trajnim për Trajnerët “Leonardo EURACT :Kurs për trajnerë në Mjekësi Familje”
Data e zhvillimit: 25-27.05.2012
Vendi i organizimit: Hotel Belvedere, Golem
Organizatori/ofruesi: Fakulteti i Mjekësisë, Universiteti i Tiranës
Kontakte: E-mail:Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Mjek Familje dhe të Përgjithshëm
Qëllimi i aktivitetit: Paisja e pjesëmarrësve me aftësitë e nevojshme për të ofruar trajnim në qendrat e tyre shëndetësore
Kreditet: 16

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5