slogan7-al

28 Tetor 2011, Trajnim “Te kuptojmë psikiatrinë e moshës së tretë”

Titulli i aktivitetit: 28 Tetor 2011, Trajnim “Te kuptojmë psikiatrinë e moshës së tretë”
Data e zhvillimit: 28 Tetor 2011
Vendi i organizimit: Spitali Rajonal Elbasan
Organizatori/ofruesi: PRIME
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.  
Kategoria e  pjesëmarresve Psikiatër
Qëllimi i aktivitetit: Të  prezantojë psikiatrinë e moshës së tretë dhe konceptin e ‘kujdesit në fund te jetës” në psikiatrinë geriatrike
Kreditet: 5

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5