slogan7-al

26-29. 04. 2011 Trajnim për trajnerët që do të zhvillojnë kursin “Vlerësimi i rritjes së fëmijës”

Titulli i aktivitetit: 26-29. 04. 2011  Trajnim për trajnerët  që do të zhvillojnë  kursin “Vlerësimi i rritjes së fëmijës”
Data e zhvillimit: 26-29 Prill 2011
Vendi i organizimit: Poliklinika e Specialiteve nr.1, Tiranë
Organizatori/ofruesi: Drejtoria e Shëndetit Publik
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Mjekë
Qëllimi i aktivitetit: Të trajnojë trajnerët që do të zhvillojnë kursin “Vlerësimi i rritjes së fëmijës” në lidhje me përmbajtjen e moduleve dhe teknikat trajnuese.
Kreditet: 23

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5