slogan7-al

6-7.05.11 Konferenca e 16-të Kombëtare e Shoqatës Shqiptare të ORL-së

Titulli i aktivitetit: 6-7.05.11  Konferenca e 16-të Kombëtare e Shoqatës Shqiptare të ORL-së
Data e zhvillimit: 6-7 Maj 2011 
Vendi i organizimit: Tiranë
Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare e OLR-së “Besim Zyma”
Kontakte:

E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. .

Të interesuarit mund të regjistrohen vetëm në këtë adresë. Pagesa e regjistrimit - 5000 lekë

Kategoria e  pjesëmarresve Mjekë ORL, mjekë pediatër, mjekë të përgjithshëm
Qëllimi i aktivitetit: Aktiviteti ka për synim që të pasqyrojë problemet dhe risitë, nevojat dhe teknikat e fundit në fushën e ORL-së.
Kreditet: 12

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5