slogan7-al

14 qershor 2019 Tirane/Trajnim “Estetika dhe restaurimi i dhembeve anterior dhe posterior me nje teknike inovative dhe minimalisht invazive” .

Titulli i aktivitetit: 14 qershor 2019 Tirane/Trajnim “Estetika dhe restaurimi i dhembeve anterior dhe posterior me nje teknike inovative dhe minimalisht invazive” .

Data e zhvillimit: 14 qershor 2019

Vendi i organizimit: Hotel Plaza

Organizatori/ofruesi: Universiteti Aldent

Kontakte: Tel: 0693023159 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Stomatolog

Kreditet : 7