slogan7-al

2 shkurt 2019, Trajnim “Trajtimi i malokluzionit te klasave te II-ta dhe te III-ta”.

Titulli i aktivitetit: 2 shkurt 2019, Trajnim “Trajtimi i malokluzionit te klasave te II-ta dhe te III-ta”.

Data e zhvillimit: 2 shkurt 2019

Vendi i organizimit: Hotel Xheko Imperial

Organizatori/ofruesi: Shoqata e Ortodonteve Shqiptare

Kontakte: Tel: 0684054554 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Stomatolog

Kreditet : 4.8