slogan7-al

21 dhjetor 2018,Tirane/Konference“Ku mbaron ortodoncia dhe ku fillon kirurgjia ortodontike”.

Titulli i aktivitetit: 21 dhjetor 2018,Tirane/Konference“Ku mbaron ortodoncia dhe ku fillon kirurgjia ortodontike”.

Data e zhvillimit: 21 dhjetor 2018, 18 janar 2019, 15 shkurt, 15 mars 2019

Vendi i organizimit: Spitali Salus Organizatori/ofruesi: Shoqata e Ortodonteve Shqiptare

Kontakte: Tel: 0693142340 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Stomatologe

Kreditet : 22