slogan7-al

21 dhjetor 2018 Tirane/Trajnim “Survejanca e gripit, SARI dhe prezantimi i planit te pergjigjes ndaj pandemive” .

Titulli i aktivitetit: 21 dhjetor 2018 Tirane/Trajnim “Survejanca e gripit, SARI dhe prezantimi i planit te pergjigjes ndaj pandemive” .

Data e zhvillimit: 21 dhjetor 2018

Vendi i organizimit: ISHP

Organizatori/ofruesi: ISHP

Kontakte: Tel: 0692793124 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier

Kreditet : 7.8