slogan7-al

12 tetor 2018 Tirane ”Implementimi ne praktiken klinike te metodave me te avancuara teknike dhe mjekesore ne trajtimin e pacienteve me Insuficence kardiake”.

Titulli i aktivitetit: 12 tetor 2018 Tirane ”Implementimi ne praktiken klinike te metodave me te avancuara teknike dhe mjekesore ne trajtimin e pacienteve me Insuficence kardiake”.

Data e zhvillimit: 12 tetor 2018

Vendi i organizimit: Telemjekesia, Tirane

Organizatori/ofruesi: Sherbimi i Kardiologjise II QSUT

Kontakte: Tel: 0673886501 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjekë, Infermier

Kreditet : 4