slogan7-al

5 nentor 2018, Tirane/ Kongresi“Teknikat vleresuese dhe rehabilituese te skolizes".

Titulli i aktivitetit: 5 nentor 2018, Tirane/ Kongresi“Teknikat vleresuese dhe rehabilituese te skolizes".

Data e zhvillimit: 5 nentor 2018

Vendi i organizimit: Fakulteti i Shkencave Mjekesore Teknike

Organizatori/ofruesi: Fakulteti i Shkencave Mjekesore Teknike

Kontakte: Tel: 0696087652 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Fizioterapist, Student Fizioterapist

Kreditet : 6,5